Last change patch 0.3 / Ultima modificare patch 0.3

Aici apare tot ce trebuie stiut!
Okami
COMMUNITY ADMIN
COMMUNITY ADMIN

Last change patch 0.3 / Ultima modificare patch 0.3

Mesajde Okami » Sâm 29 Dec, 2018 1:13 am

Dear players,

After last maintenance, we have few change at the items drop from metin stones, the new chance is: Mysterious Chest (20%), Mysterious Emerald Box (20%), Mysterious Sapphire Box (20%), Mysterious Critine Box (20%) and Bravery Cape (30%), Soul Stone (15%).
Some metin stones will drop x2 Skills Books.
Chance for drop Horse Medal is double now.

Some change for a few special mobs and boss:
Cung-Mok, Mu-Rang, Jug-Hyul ,Young-Ji, Li-An, Lykos, Scrofa, Bera, Tigris, Mi-Jung, Eun-Jung, Se-Rang, Jin-Hee, Mahon, Bo, Goo-Pae, Chuong, Cheif Orc will drop Mysterious Chest (20%), Mysterious Emerald Box (20%), Mysterious Sapphire Box (20%), Mysterious Critine Box (20%).

All the best until next change!

Română
Dragi jucători,

După ultima mentenanță, avem câteva schimbări ale itemelor de drop de la pietre metin, noile schimbări sunt: Mysterious Chest (20%), Mysterious Emerald Box (20%), Mysterious Sapphire Box (20%), Mysterious Critine Box (20%) and Bravery Cape (30%), Soul Stone (15%).
O parte din pietrele metin vor dropa x2 Cartea Competenței.
Șansa de a dropa o Medalie de cal este dublă acum.

Modificări aduse unor mobi speciali și boși:
Cung-Mok, Mu-Rang, Jug-Hyul ,Young-Ji, Li-An, Lykos, Scrofa, Bera, Tigris, Mi-Jung, Eun-Jung, Se-Rang, Jin-Hee, Mahon, Bo, Goo-Pae, Chuong, Cheif Orc vor dropa Mysterious Chest (20%), Mysterious Emerald Box (20%), Mysterious Sapphire Box (20%), Mysterious Critine Box (20%).

Toate cele bune până la următoarea schimbare!
Nerespectarea regulamentului comunității Metin2Pandora poate duce la Imagine