Update 0.2

Fii la curent cu cele mai noi update-uri și bucură-te de experiența plăcute de joc, numai pe comunitatea privată Metin2Pandora.
Okami
Manager
Manager
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Update 0.2

Mesaj de Okami » Lun 15 Iul, 2019 9:43 pm

Clientul a fost actualizat.
  • Ultimile fix-uri: Acum poți da PM oricărui jucător fără să te mai scoată.
  • Cărțile de limbi, cărțile de competență, pergamentul orașului și cărți skill de la evenimentul bookday se pot suprapune.
  • A fost adăugat mesajul de felicitare atunci când atingi nivelul 20, 30, 40, 50,...etc.
  • Am mai adăugat un nou nivel de protecție, de fiecare dată când intrați în joc, clientul va scana fișierele din cloud și le va descărca pe cele noi, pentru a se evita modificările neautorizate ale clientului de joc.
  • Am făcut update la protecția antihack și am blocat ultima versiune de m2bob.
  • La prima logare pe joc, ve-ți primi un bonus de viteză de mișcare permanent.
  • Când intră un jucător nou pe server se va anunța automat, pe chat:
    Imagine
  • Magazinul General a suferit următoarele schimbări:
    Imagine
  • Yang-ul a fost mutat de pe chat-ul normal pe un chat separat:
    Imagine
  • Pachetul de start a fost modificat:
    Imagine
  • Am adăugat interfața de încărcare veche înapoi:
    Imagine

Emileniz

Update 0 2

Mesaj de Emileniz » Sâm 19 Oct, 2019 2:05 am

Ive lunched trove many times since the crystal combat update and was only able to get in to the game a couple of times. does anyone have a fix for this connection/login issue.

Okami
Manager
Manager
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Update 0 2

Mesaj de Okami » Sâm 19 Oct, 2019 2:40 pm

Emileniz scrie:
Sâm 19 Oct, 2019 2:05 am
Ive lunched trove many times since the crystal combat update and was only able to get in to the game a couple of times. does anyone have a fix for this connection/login issue.

If you have Avast or McAfee antivirus, please deactivate it during game session, if the problem persists please open a help topic separately just for your problem and I'll try my best to help you.

Best regards,
Okami.

Scrie răspuns